VM 2014

Resultatliste 02.12.14 VM Fin

Stevnenummer: 1409054

Øvelse: 6F

Dato: 02.12.14

Skyteleder /dommer: Tor Henning Dåpan

Dommer: Finn Robert Lund

Klasse A

1

Gunn Heidi Haugen

Aron Skytterklubb

A

92 92 95 96 97 98

570

18*

2

Asmund Broks

Sandefjord Pk

A

95 93 88 95 98 91

560

11*

3

Henning Kihle

Grenland Pistolkl.

A

86 86 88 92 88 92

532

3*

horizontal rule

Klasse B

1

Finn Robert Lund

Grenland Pistolkl.

B

96 94 90 92 95 96

563

11*

2

Målfrid Vannebo

Aron Skytterklubb

B

89 93 89 96 96 97

560

8*

3

Rune Hammer

Aron Skytterklubb

B

88 90 93 94 93 86

544

2*

4

Egil Roland

Porsgrunn Pk

B

82 88 88 89 87 92

526

6*

5

Harald Andreas Sæle

Porsgrunn Pk

B

90 82 89 91 85 80

517

4*

horizontal rule

Klasse D

1

Olof Behm

Grenland Pistolkl.

D

92 93 89 92 93 85

544

6*

2

Ole Harald Aas

Porsgrunn Pk

D

86 90 89 92 95 91

543

8*

3

Petter Aas

Porsgrunn Pk

D

79 85 84 88 81 90

507

5*

4

Ole Rindal

Grenland Pistolkl.

D

89 91 93 79 45 72

469

2*

5

Marcus Verling

Grenland Pistolkl.

D

79 79 79 66 59 72

434

2*

horizontal rule

MLRes - www.megalink.no

19:22 - 02.12.2014

 

Resultatliste VM fin og grov med DM grov

Stevnenummer: 1409041

Øvelse: 6FG

Sted: Geiteryggen, Skien

Arrangør: Grenland PK

Dato: 05.10.14

Dommer: Tor Henning Dåpan

Dommer: Finn Robert Lund

Finpistol:

Klasse A

1

Lasse Hovd

Aron Skytterklubb

A

95 94 93 97 97 96

572

15*

horizontal rule

Klasse B

1

Mona Gjelstad

Farris Sportskyttere

B

94 88 90 95 94 96

557

10*

2

Raymond Thorjussen

Porsgrunn Pk

B

84 94 93 92 98 94

555

9*

horizontal rule

Klasse C

1

Erik Sveum

Aron Skytterklubb

C

86 90 92 93 95 90

546

13*

2

Peter Hirth

Aron Skytterklubb

C

80 89 90 83 90 88

520

6*

horizontal rule

Klasse D

1

Ole Richard Tangen

Aron Skytterklubb

D

89 94 90 91 93 87

544

7*

2

Olof Behm

Slite PK (Sverige)

D

88 89 92 93 92 86

540

8*

3

Tor Henning Dåpan

Grenland Pistolkl.

D

85 86 75 82 92 88

508

3*

4

Ole Rindal

Grenland Pistolkl.

D

87 84 90 77 79 79

496

8*

5

Jan Wiik

Aron Skytterklubb

D

78 75 81 83 74 87

478

1*

6

Knut Schüller

Porsgrunn Pk

D

81 69 70 82 77 74

453

2*

 

 

 

 

 

 

horizontal rule

Klasse U16

1

Christoffer Robin Hovd

Aron Skytterklubb

U16

93 89 91 94 94 97

558

7*

horizontal rule

 

Grov

Klasse A

1

Lasse Hovd

Aron Skytterklubb

A

94 89 93 93 89 92

550

8*

horizontal rule

Klasse B

1

Raymond Torjussen

Porsgrunn Pk

B

84 89 92 95 96 96

552

12*

2

Finn Robert Lund

Grenland Pistolkl.

B

86 88 92 92 90 91

539

10*

horizontal rule

Klasse C

1

Erik Sveum

Aron Skytterklubb

C

89 91 90 80 91 83

524

7*

2

Peter Hirth

Aron Skytterklubb

C

84 81 89 83 63 82

482

4*

horizontal rule

 

Klasse D

1

Ole Richard Tangen

Aron Skytterklubb

D

83 87 89 89 92 85

525

4*

2

Olof Behm

Slite PK Sverige)

D

88 80 83 90 90 87

518

6*

3

Jan Wiik

Aron Skytterklubb

D

69 82 74 82 84 88

479

4*

 

 

 

 

 

 

 

horizontal rule

MLRes - www.megalink.no

12:57 - 05.10.2014

 

DM VM Grov

Åpen

1

Raymond Torjussen

Porsgrunn Pk

B

84 89 92 95 96 96

552

12*

2

Lasse Hovd

Aron Skytterklubb

A

94 89 93 93 89 92

550

8*

3

Finn Robert Lund

Grenland Pistolkl.

B

86 88 92 92 90 91

539

10*

4

Ole Richard Tangen

Aron Skytterklubb

D

83 87 89 89 92 85

525

4*

5

Erik Sveum

Aron Skytterklubb

C

89 91 90 80 91 83

524

7*

6

Jan Wiik

Aron Skytterklubb

D

69 82 74 82 84 88

479

4*

horizontal rule

V60

1

Peter Hirth

Aron Skytterklubb

C

84 81 89 83 63 82

482

4*

horizontal rule

MLRes - www.megalink.no

12:55 - 05.10.2014



 

Resultatlister VM FIN 22.04.14

Stevnenummer: 1409023

Stevnedato: 22.04.14

Arrangør: Grenland PK

Øvelse: 6F

Stevneleder: Finn Robert Lund

Dommer: Øyvind Johanesen

Dommer: Thomas Gudbrandsen

 

Klasse A

1

Asmund Brooks

Sandefjord Pk

A

95 94 93 97 98 100

577

14*

horizontal rule

Klasse B

1

Finn Robert Lund

Grenland Pistolkl.

B

91 93 89 93 97 93

556

12*

2

Raymond Thorjussen

Porsgrunn Pk

B

93 92 82 95 96 92

550

9*

3

Terje Storholt

Oslo Pk

B

92 91 85 98 96 86

548

12*

horizontal rule

Klasse C

1

Olof Behm

Grenland Pistolkl.

C

82 80 86 97 91 96

532

4*

2

David Nilsen

Kristiansand Pk

C

83 86 90 90 81 87

517

4*

horizontal rule

Klasse D

1

Morten Myrvang

Grenland Pistolkl.

D

84 83 85 88 76 86

502

2*

2

Thor Johhny Finsrud

Grenland Pistolkl.

D

81 76 83 84 72 78

474

0*

3

Andre Børjesson

Grenland Pistolkl.

D

61 69 76 78 86 73

443

2*

4

Knut Schüller

Porsgrunn Pk

D

72 71 77 69 82 68

439

1*

5

Marcus Verling

Grenland Pistolkl.

D

70 76 75 65 59 56

401

2*

horizontal rule

MLRes - www.megalink.no

19:25 -22.04.201

 

Resultatliste stevne 1409001 VM fin og grov

Arrangør: Grenland PK

Stevenedato: 12.01.14

Øvelse: 6FG

Dommer/Stevneleder: Finn Robert Lund

Dommer: Tor Henning Dåpan

Finpistol

Klasse A

1

Asmund Brooks

Sandefjord Pk

A

95 93 91 95 96 91

561

13*

2

Raymond Thorjussen

Porsgrunn Pk

A

92 93 93 97 91 91

557

14*

horizontal rule

Klasse B

1

Gunn Heidi Haugen

Aron Skytterklubb

B

90 99 95 94 96 94

568

11*

2

Lasse Hovd

Aron Skytterklubb

B

97 94 94 94 91 91

561

7*

3

Målfrid Vannebo

Aron Skytterklubb

B

90 94 93 91 95 93

556

7*

4

Finn Robert Lund

Grenland Pistolkl.

B

91 95 96 88 92 89

551

6*

5

Egil Roland

Porsgrunn Pk

B

87 88 95 88 95 94

547

11*

6

Mona Gjelstad

Farris Sportskyttere

B

83 90 86 89 94 91

533

6*

horizontal rule

Klasse C

1

Erik Sveum

Aron Skytterklubb

C

91 96 97 88 86 93

551

7*

2

Øystein Nirisen

Porsgrunn Pk

C

88 80 93 95 93 85

534

8*

3

Sølvi Ingebretsen

Farris Sportskyttere

C

79 83 85 91 92 75

505

6*

4

Jørn Kristiansen

Farris Sportskyttere

C

79 84 84 83 83 78

491

3*

horizontal rule

Klasse D

1

Tor Henning Dåpan

Grenland Pistolkl.

D

89 67 87 85 85 89

502

3*

2

Knut Schüller

Porsgrunn Pk

D

81 77 80 85 69 81

473

4*

3

Ole Rindal

Grenland Pistolkl.

D

86 83 86 63 53 47

418

1*

horizontal rule

Grovpistol

Klasse A

1

Raymond Thorjussen

Porsgrunn Pk

AG

88 89 87 87 93 93

537

10*

horizontal rule

Klasse B

1

Asmund Brooks

Sandefjord Pk

BG

92 98 93 86 96 92

557

10*

2

Lasse Hovd

Aron Skytterklubb

BG

94 90 92 92 97 92

557

8*

3

Finn Robert Lund

Grenland Pistolkl.

BG

91 90 96 97 95 87

556

11*

horizontal rule

Klasse C

1

Erik Sveum

Aron Skytterklubb

CG

85 90 92 92 81 85

525

6*

horizontal rule

Klasse D

1

Mona Gjelstad

Farris Sportskyttere

DG

83 85 79 90 87 92

516

6*

2

Øystein Nirisen

Porsgrunn Pk

DG

86 78 74 89 83 85

495

2*

horizontal rule

MLRes - www.megalink.no

14:06 -12.01.2014