Luftpistol Stevne, Grenland PK, 13.12.2006:

Hovedskyting:

Klasse U16: 1. Lasse Pevik, Porsgrunn PK 341

Klasse U14: 1. Adrian Blikra, Porsgrunn PK 368

Klasse D40: 1. Kjell Borchgrevink, Grenland PK 335,

Klasse C40: 1. Tommy Ellefsen, Porsgrunn PK 331

Klasse B40: 1. Odd Pedersen, Grenland PK 347

Klasse A: 1. Svein Andreassen, Grenland PK 554, 2. Henning Kihle, Grenland PK 537

Klasse C: 1. Per Gunnar Wærheim, PI.54 Lunde 521

Klasse D: 1. Frank Kristensen, PI.54 Lunde 545, 2. Tormod Kallak, Grenland PK 514, 3. Daniel Persen, Grenland PK 476, 4. Tor H Dåpan, Grenland PK 415,

 

Kvinner:

Klasse A40: 1. Gunn Heidi Sønsterud, Aron SK Drammen 369

Klasse D40: 1. Mona Gjelstad, Hedrum SS 356, 2. Aase S Hagen, Porsgrunn PK 292

*Luftpistol Stevne, Grenland PK, 20.09.2006:

Hovedskyting:

Klasse U16: 1.Lasse Pevik, Porsgrunn PK 271, 2. Petter Gulliksen, Porsgrunn PK 265

Klasse U14: 1.Carsten Clausen, Porsgrunn PK 277,

Klasse U12: 1.Sebastian Skjei, Porsgrunn PK,252

Klasse A: 1. Svein Andreassen, Grenland PK 551,

Klasse B: 1. Rune Hammer Aron SK Drammen 552, 2. Steinar Holbø Grenland PK 540

Klasse C: 1. Bjørn Holsen Grenland PK 509,

Klasse D: 1. Frank Kristensen, PI.54 Lunde 536,

*Luftpistol Stevne, Grenland PK, 06.09.2006:

Hovedskyting:

Klasse U16: 1. Petter Gulliksen, Porsgrunn PK 367, 2. Lasse Pevik, Porsgrunn PK 338

Klasse U14: 1. Andre Brenni, Porsgrunn PK 351, 2. Carsten Clausen, Porsgrunn PK 334, 3. Anders D. Tørring, Porsgrunn PK 320

Klasse A: 1. Svein Andreassen, Grenland PK 551, 2. Asmund Broks, Grenland PK 544

Klasse C: 1. Per Gunnar Wærheim, PI.54 Lunde 493

Klasse D: 1. Frank Kristensen, PI.54 Lunde 533, 2. Emile De Bruyn, Porsgrunn PK 509

 

Luftstevne Pistolstevne, Grenland PK, 05.04.2006:

Hovedskyting:

Klasse U16: 1. Petter Gulliksen, Porsgrunn PK (U16) 357, 2. Lasse Pevik, Porsgrunn PK (U16) 343

Klasse V60: 1. Odd Pedersen, Grenland PK (V60) 352, 2. Per Gunnar Wærheim, PI.54 Lunde (V60) 335

Klasse A: 1. Svein Andreassen, Grenland PK (A) 562, 2. Asmund Broks, Hedrum SS (A) 561, 3. Henning Kihle, Grenland PK (A) 549

Klasse B: 1. Rune Hammer, Aron SK Drammen (B) 559, 2. Steinar Holbø, Grenland PK (B) 526

Klasse D: 1. Finn Robert Lund, Oslo PK (D) 523, 2. Frank Kristensen, PI.54 Lunde (D) 517