KLUBB STEVNER

Klubbstevne GPK 31.10.13 Standard

Dato: 31.10.13

Øvelse: 5

Dommer/skyteleder: Finn Robert Lund

Klasse B

1

Finn Robert Lund

Grenland Pistolkl.

B

93 88 84 82 80 86

513

2*

horizontal rule

Klasse D

1

Olof Behm

Grenland Pistolkl.

D

91 85 84 87 76 79

502

5*

2

Per Arne Kristoffersen

Grenland Pistolkl.

D

91 85 65 77 76 82

476

1*

3

Svein Rørdam

Rena Pistolkl.

D

83 80 83 80 73 71

470

2*

4

Atle Nordfjeldmark

Grenland Pistolkl.

D

84 80 69 76 76 73

458

1*

5

Tor Henning Dåpan

Grenland Pistolkl.

D

71 80 64 79 74 70

438

1*

6

Asbjørn Resset

Grenland Pistolkl.

D

75 72 78 58 68 78

429

1*

horizontal rule

MLRes - www.megalink.no

19:10 - 31.10.2013

 

Klubbstevne VM fin og Grov

Dato: 29.10.13

Øvelse: 7FG

Dommer/skyteleder: Tom Erik Holland

 

Fin

Klasse D

1

Olof Behm

Grenland Pistolkl.

D

92 86 85 86 88 90

527

4*

2

Charles Flaatten

Grenland Pistolkl.

D

88 90 87 85 85 78

513

2*

3

Atle Nordfjellmark

Grenland Pistolkl.

D

79 86 81 87 75 92

500

6*

4

Svein Rørdam

Grenland Pistolkl.

D

84 86 73 93 82 74

492

3*

5

Steinar Hagen

Grenland Pistolkl.

D

80 84 86 80 78 81

489

1*

6

Erik Solberg

Grenland Pistolkl.

D

71 91 84 82 73 78

479

3*

7

Ole Rindal

Grenland Pistolkl.

D

85 91 88 66 48 55

433

3*

horizontal rule

Grov

Klasse B

1

Finn Robert Lund

Grenland Pistolkl.

BG

87 93 93 89 91 93

546

9*

horizontal rule

MLRes - www.megalink.no

19:07 - 29.10.2013

 

Resultatliste klubbstevne 08.10.13 Hurtig Fin

Øvelse: 7F

Dato: 08.10.13

Skyteleder/dommer: Finn Robert Lund

 

Klasse B

1

Finn Robert Lund

Grenland Pistolkl.

94 89 93 89 90 89

544

6*

horizontal rule

Klasse C

1

Kåre Simonsen

Grenland Pistolkl.

59 47

106

3*

horizontal rule

Klasse D

1

Steinar Hagen

Grenland Pistolkl.

88 81 82 90 75 79

495

2*

2

Svein Rørdam

Grenland Pistolkl.

80 86 89 90 68 72

485

3*

3

Ole Rindal

Grenland Pistolkl.

73 78 81 72 60 57

421

4*

4

Kjell Eliassen

Grenland Pistolkl.

68 75 54 68 42 80

387

1*

5

Terje Fjelldalen

Grenland Pistolkl.

66 49 49 59 44 58

325

1*

horizontal rule

MLRes - www.megalink.no

19:00 - 08.10.2013

 

Resultatliste klubbstevne VM fin og grov 24.09.13

Dato: 24.09.13

Øvelse: 6FG

Dommer/skyteleder: Finn Robert Lund

Dommer: Tor Henning Dåpan

Fin

Klasse C

1

Tor Henning Dåpan

C

86 83 85 87 86 95

522

5*

horizontal rule

Klasse D

1

Olof Behm

D

89 87 92 95 92 87

542

6*

2

Steinar Hagen

D

76 89 80 76 82 78

481

1*

3

Terje Fjelldalen

D

58 49 60 72 65 68

372

2*

4

David Blaugrund

D

49 59 38 43 49 46

284

1*

horizontal rule

 

Grov:

Klasse B

1

Finn Robert Lund

BG

94 92 91 97 92 97

563

1

horizontal rule

3*

horizontal rule

MLRes - www.megalink.no

19:13 - 24.09.2013

 

 

Resultatliste klubbstevne 07.05.13 VM fin og Grov

Dato: 07.05.13

Øvelse: 6FG

Skyteleder/dommer: Finn Robert Lund

Finpistol

Klasse D

1

Olof Behm

Grenland Pistolkl.

D

83 92 92 93 89 90

539

7*

2

Svein Rørdam

Grenland Pistolkl.

D

90 83 76 82 92 86

509

4*

3

Ole Rindal

Skien Pk

D

83 87 70 57 73 76

446

3*

horizontal rule

Grovpistol:

Klasse B

1

Finn Robert Lund

Grenland Pistolkl.

BG

86 92 93 90 88 86

535

10*

horizontal rule

MLRes - www.megalink.no

19:04 - 07.05.2013

horizontal rule

Resultatliste klubbstevne 21.03.13 Hurtig Fin og Grov

Dato: 21.03.13

Øvelse: 7FG

Dommer/Skyteleder: Finn Robert Lund

Dommer: Tor Henning Dåpan

Fin:

Klasse C

1

Øyvind Johansen

Grenland Pistolkl.

C

67 90 92 89 77 75

490

5*

horizontal rule

Klasse D

1

Olof Behm

Grenland Pistolkl.

D

75 93 84 89 88 75

504

4*

2

Sondre Grønland

Grenland Pistolkl.

D

88 91 75 90 49 76

469

6*

3

Tor Henning Dåpan

Grenland Pistolkl.

D

82 67 67 82 83 63

444

1*

4

Asbjørn Resseth

Grenland Pistolkl.

D

84 79 62 89 82 38

434

4*

5

Ole Rindal

Grenland Pistolkl.

D

77 77 75 65 52 61

407

1*

6

Bent Ødegården

Grenland Pistolkl.

D

80 66 60 70 39 72

387

2*

7

Terje Fjelldalen

Grenland Pistolkl.

D

52 67 54 75 75 63

386

0*

8

Atle Skaugen

Grenland Pistolkl.

D

70 69 84 91 37

351

2*

horizontal rule

Grov:

Klasse BG

1

Finn Robert Lund

Grenland Pistolkl.

BG

89 91 89 95 86 92

542

7*

horizontal rule

MLRes - www.megalink.no

19:09 - 21.03.2013

horizontal rule

 

Resultatliste klubbstevne 12.03.13 VM fin og Grov

Dato: 12.03.13

Øvelse: 6FG

Skyteleder/dommer: Finn Robert Lund

Dommer: Tor Henning Dåpan

Finpistol:

Klasse C

1

Kåre Simonsen

Grenland Pistolkl.

C

86 88 90 85 88 88

525

2

Tor Henning Dåpan

Grenland Pistolkl.

C

79 79 78 75 85 79

475

horizontal rule

Klasse D

1

Øyvind Johansen

Grenland Pistolkl.

D

92 87 88 93 91 87

538

2

Olof Behm

Grenland Pistolkl.

D

88 91 83 86 85 88

521

3

Atle Nordfjeldmark

Grenland Pistolkl.

D

85 83 82 93 71 78

492

4

Svein Rørdam

Grenland Pistolkl.

D

82 84 75 88 84 78

491

5

Asbjørn Resseth

Grenland Pistolkl.

D

70 73 81 85 85 86

480

6

Svein Findal

Grenland Pistolkl.

D

74 85 91 70 81 77

478

7

Charles Flaatten

Grenland Pistolkl.

D

78 80 85 57 77 86

463

8

Kjell Eliassen

Grenland Pistolkl.

D

60 77 63 66 71 61

398

9

Terje Fjelldalen

Grenland Pistolkl.

D

49 53 62 56 60 56

336

horizontal rule

Grovpistol:

Klasse A

1

Finn Robert Lund

Grenland Pistolkl.

AG

91 98 89 92 87 92

549

horizontal rule

MLRes - www.megalink.no

19:18 - 12.03.2013

horizontal rule

 

Resultatliste klubbstevne 19.02.13 VM fin og grov

Øvelse: 6FG

Dato: 19.02.13

Skyteleder: Torbjørn Hansen

Dommer: Finn Robert Lund

Dommer: Tor henning Dåpan

Finpistol

Klasse A

1

Svein Emil Andreassen

Grenland Pistolkl.

B

90 92 89 94 92 95

552

6*

horizontal rule

Klasse C

1

Kåre Simonsen

Grenland Pistolkl.

C

85 85 92 90 84 87

523

3*

horizontal rule

Klasse D

1

Olof Behm

Grenland Pistolkl.

D

88 87 91 89 91 95

541

8*

2

Steinar Hagen

Grenland Pistolkl.

D

86 85 85 82 85 80

503

3*

3

Svein Rørdam

Grenland Pistolkl.

D

83 80 88 83 86 73

493

8*

4

Charles Flaatten

Grenland Pistolkl.

D

88 82 82 83 69 80

484

5*

5

Tor Heinning Dåpan

Grenland Pistolkl.

D

80 71 72 90 75 77

465

4*

6

Atle Nordfjeldmark

Grenland Pistolkl.

D

70 68 65 80 79 87

449

2*

7

Anthony Berersen

Grenland Pistolkl.

D

79 79 62 51 79 64

414

2*

8

Asbjørn Resseth

Grenland Pistolkl.

D

62 62 50 55 64 67

360

1*

9

Roman Birmanis

Grenland Pistolkl.

D

83 84 86

253

1*

horizontal rule

Grovpistol

Klasse A

1

Finn Robert Lund

Grenland Pistolkl.

AG

88 86 89 86 94 90

533

7*

horizontal rule

MLRes - www.megalink.no

19:27 - 19.02.2013

horizontal rule

 

Resultatliste Klubbstevne VM FIN OG Grov 12.02.13

Øvelse: 6FG

Dato: 12.02.13

Steevneleder/dommer: Finn Robert Lund

Dommer: Tor Henning Dåpan

Finpistol

Klasse C

1

Atle Skauen

Grenland Pistolkl.

C

77 87 86 92 92 89

523

2*

2

Steinar Hagen

Grenland Pistolkl.

C

87 85 77 64 81 69

463

2*

horizontal rule

Klasse D

1

Tor Henning Dåpan

Grenland Pistolkl.

D

82 66 81 87 87 81

484

2*

horizontal rule

Grovpistol

Klasse A

1

Finn Robert Lund

Grenland Pistolkl.

AG

87 93 90 92 93 93

548

4*

horizontal rule

MLRes - www.megalink.no

19:14 - 12.02.2013

horizontal rule

 

Resultatliste Klubbstevne Standard 07.02.13

Program: 5

Dato: 07.02.13

Skyteleder: Kjell Eliassen

Dommer: Erland Ambrossen

Dommer Finn Robert Lund

Klasse A

1

Finn Robert Lund

Grenland Pistolkl.

A

88 91 87 88 79 85

518

5*

horizontal rule

Klasse B

1

Tom Erik Holland

Grenland Pistolkl.

B

87 92 86 85 85 86

521

1*

horizontal rule

Klasse C

1

Kåre Simonsen

Grenland Pistolkl.

C

88 92 84 83 81 76

504

0*

2

Erland Ambrossen

Grenland Pistolkl.

C

85 75 70 65 53 66

414

4*

3

Atle Skauen

Grenland Pistolkl.

C

79 84 75 73 9

320

0*

horizontal rule

Klasse D

1

Per Arne Kristoffersen

Grenland Pistolkl.

D

82 85 67 76 70 67

447

2*

2

Sondre Grønland

Grenland Pistolkl.

D

75 89 75 77 58 69

443

3*

3

Ole Rindal

Skien Pk

D

81 84 71 74 62 70

442

0*

4

Bent Ødegården

Grenland Pistolkl.

D

47 65 30 49 45 65

301

0*

horizontal rule

MLRes - www.megalink.no

19:01 - 07.02.2013

horizontal rule